Bleona Qereti pretendon se u kopjua nga Beyonce: Nuk është hera e parë që ndodhi

Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti njihet për stilin e saj të veçantë.
Ka vite që artistja është pjesë e tregut ndërkombëtar e merr pjesë në ngjarje të ndryshme.

Së fundmi Blerona në Instagram publikoi disa imazhe në të cilat tregon një veshje të Beyonce-s që është e ngjashme me të sajën, të cilën që veshi në “Grammy Awards” në vitin 2015.

https://www.instagram.com/p/ChN7muAP0_L/?utm_source=ig_embed&ig_rid=5c1ff3ac-5c33-4064-9534-f89bea0145a1

“PS: Për gjithë “mendjet e ndritura” qe mezi presin të japin “opinione” në këto raste dhe e degradojnë bisedën në “nivelin ZHGL” “kush kopjoi kë” kam një sqarim depose nuk është hera e parë që ndodh”, shkroi ajo ndër tjerash.