Arrestohet një grua për dhunë në familje në Prishtinë

Një grua është arrestuar për dhunë në familje në Prishtinë.

E njëjta me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNË NË FAMILJE/Prishtinë 12.05.2023-18:30. Në lidhje me rastin është raportuar se me 25.05.2023 është arrestuar e dyshuara femër kosovare dhe e njëjta pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.