Adriana Lima zbulon gjininë e fëmijës së parë me partnerin Andre Lemmers

Adriana Lima së shpejti do të bëhet nënë e një djali.

40-vjeçarja, zbuloi gjininë e fëmijës së saj të parë me të dashurin Andre Lemmers të hënën (18 prill).

Lima dhe familja e saj qëndruan përpara një ekspozite të madhe me tullumbace me fjalët “djalë” dhe “vajzë” në një video të postuar në TikTok dhe Instagram.

Foto: Getty

Lima kishte veshur një fustan ngjyrë portokalli me të kaltër deri në kyçin e këmbës, ku shfaqeshin edhe dy vajzat e saj Valentina, 12 vjeç dhe Sienna, 9 vjeç, të cilat i ka me ish-bashkëshortin e saj, basketbollistin serb Marko Jaric.

Adriana në postim falënderoi të gjithë ata që e mundësuan momentin e zubulimit të gjinisë së fëmijës së saj të tretë.

Kujtojmë që ish-modelja e “Victoria’s Secret” njoftoi shtatzëninë me debutimin e saj në TikTok në shkurt.

Lima dhe Lemmers zyrtarizuan lidhjen e tyre në tapetin e kuq vitin e kaluar në Festivalin e Filmit të Venecias që u mbajt në shtator.