Zemaj për vdekjen e dy vëllezërve në Gjermani: Humbje e madhe për të gjithë

Zemaj ka shkruar në Facebook se kjo është humbje e madhe për të gjithë.

“Me pikëllim të thellë mora lajmin për vdekjen tragjike të dy djemëve të Arif Arifajt, në Bruckberg afër Münchenit të Gjermanisë. Vdekja e dy vëllezërve, njëri 13 dhe 17 vjeç është humbje e madhe për të gjithë. Andaj në këto çaste të rënda për familjen Arifaj nga Deçani dhe për të gjithë ne, i shprehi ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe faresifit”, ka shkruar Zemaj.

Me pikëllim të thellë mora lajmin për vdekjen tragjike të dy djemëve të Arif Arifajt, në Bruckberg afër Münchenit të…

Gepostet von Armend Zemaj am Dienstag, 13. Oktober 2020