UEFA 11 kamera për çdo ndeshje të Kosovës

Komentatori Arlind Sadiku përmes një postimi të tij në “Facebook”ka shkruar se Digitalbs në bashkëpunim me Pixels bëjnë transmetimin e ndeshjes Drita –Prishtina,transmeton “Bota sot”.

 Ndeshja do të zhvillohet formatin me 11 kamera.

Postimi i plotë:

UEFA realizon çdo ndeshje te Kosoves me 11 kamera. Sot, Digitalb ne bashkepunim me Pixels bejne transmetimin e ndeshjes Prishtina – Drita ne kete format, pra me 11 kamera.

Mos mungoni ne spektakel dhe shijojeni profesionalizmin!

Image