Trup të palestruar dhe linja perfekte

Trup të palestruar dhe linja perfekte, shikoni bukuroshen italiane që i ka vjedhur zemrën Kumbullës.

Marash Kumbulla është padyshim një nga zbulimet më të mëdha në Serinë A, i cili më paraqitjet e tij të shkëlqyera ka tërhequr vëmendjen e ekipeve të mëdha.

Megjithatë, talenti shqiptar nuk ka tërhequr vetëm vëmendjen e ekipeve të mëdha, por edhe atë të bukurosheve italiane.

Kumbulla prej kohësh është në një lidhje me bukuroshen italiane, Greta Naxato, e cila njihet për linjat e saj perfekte. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh poston momente nga partneri i saj gjatë ndeshjeve.

Gjithashtu bukuroshja italiane, e cila i ka vjedhur zemrën mbrojtësit, është shumë aktive në “Instagram”, ku poston foto të shumta, duke ekspozuar linjat e saj perfektë, por ndan me ndjekësit edhe momente nga palestra që ajo bën.