Treni godet veturën në Tetovë, ka të lënduar (VIDEO)

/

Në Tetovë treni ka goditur një veturë, ku sipas informacioneve të para janë lënduar dy persona.

Policia menjëher ka ardhur në vendngjarje dhe po hetohet rast.

Tetovë treni godet një veturë, lendohen dy persona

Publiée par TV21 sur Jeudi 13 août 2020