Tifozja e tepron, i heq krejt rrobat!

Tifozja e Juventusit i vë “flakën” rrjetit, zhvishet dhe ekspozon të pasmet në pasqyrë.

Beniada Nishani, tifozja e zjarrtë e Juventusit, e cila është edhe mbesa e ish-presidentit shqiptar, Bujar Nishanit nuk njeh limit.

Ajo ka ndezur rrjetin me video dhe foto provokuese teksa ekspozon të pasmet në pasqyrë.

Image

Aktorja pozoi topless dhe me të brendshme transparente duke ekspozuar format e saj trupore elegante.

Beniada dukej mjaft seksi dhe tërheqëse teksa tregoi hiret e saj në pasqyrën e tualetit.

Ajo gjithmonë guxon me fotot e saj hot. Së fundmi, pozoi nudo për fotografin nga Jan Francis.