Tërmet, kjo vajzë edhe pa…

Emili Ratajkovski vijon të dhurojë spektakël në rrjetet sociale, aty ku ka një numër të madh ndjekësish.

Supermodelja me origjinë nga Londra së fundmi shfaqet me bikini, duke nxjerrë në pah linjat e saj perfekte.

29-vjeçarja, përveçse një nga femrat më të ndjekura në “Instagram”, njihet gjithashtu edhe për lidhjen e saj të ngushtë me sportin.

Image

Ajo në shumë raste është parë në arenat e mëdha të futbollit, si dhe të NBA-së.