Vera Ora duket e mahnitshme teksa shijon një copë shalqi tek lumi Buna

Nëna e Ritës po shijon pushimet. Vera Ora është mjaft aktive në instagram ku shpesh tregon përditshmërinë e saj duke e ndarë me ndjekësit në instagram.

Derisa ndodhet në pushime nuk kanë munguar imazhet e ndryshme që ka sjellë Vera.

Teksa sot nëna e Ritës shfaqet tërheqëse në bikini duke shijuar një copë shalqi tek lumi Buna.

Ndryshe, Vera dhe Besniku kanë tre fëmijë: Ritën, Elenën dhe Donin./Lajmi.net/