Teksa pozon mbi varkë, Anxhelina Hadërgjonaj lë pa fjalë me dukjen

Anxhelina Hadërgjonaj vazhdon të pëlqehet nga publiku.

Pavarësisht pauzave të herë pas hershme, vajza e Albërijes vazhdon të ketë respekt dhe pëlqim nga publiku.

Bukuroshja kohët e fundit është bërë më shumë aktive me projektet muzikore për të cilat është krahasuar me Beyoncen sa i përket ngjyrimit të zërit.

https://www.instagram.com/p/CSAL0tnhHpA/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkohë që ajo përveç për muzikë pëlqehet shumë edhe për pamjen e saj të jashtme.

Së fundmi, teksa ndodhet në pushime ka sjellë një pozë mbi varkë duke marrë vëmendjen e ndjekësve të saj të cilët nuk hezituan ta komplimentojnë.

Ndryshe, “No Drama” është kënga e saj e fundit.