Rreth dy vite pas ndarjes, Nora Istrefi dhe Robert Berisha bëhen bashkë

Rreth dy vite më parë Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës. Asokohe ndarjen e tyre e bëri publike Roberti, duke deklaruar se do vazhdojë të ketë gjithmonë respekt për Norën, si nëna e fëmijës së tij.

Së fundmi, dy artistët janë ftuar të performojnë në një lokal nate në Prizren. Si Nora, ashtu dhe Roberti kanë shpëndarë në rrjete sociale një poster ku shihen pranë njëri-tjetrit. Kujtojmë se dhe pas ndarjes, dyshja kanë ruajtur një marrëdhënie shumë të mirë me njëri-tjetrin.