Me një pozë që ngacmon imagjinatën, Ana Kabashi tregon ditën e lansimit të këngës “Sa kem pi”

Ka kohë që Ana Kabashi e ka paralajmëruar këngën e re, ndërsa tashmë e ka caktuar ditën e publikimit.

Realizimi i ri muzikor pritet të kompletohet nga ana vizuale me një videoklip, ku padyshim që këngëtarja do t’i vë në plan të parë hiret e saja.

Kënga e re e Anës mban titullin “Sa kem pi” dhe do të lansohet ditën e premte.

(Foto: Instagram/annakabashi)

Porse për ta paralajmëruar projektin e ri muzikor, këngëtarja e ka publikuar një fotografi që ngacmon imagjinatën.

Bukuroshja e ka publikuar një fotografi nga bregdeti e veshur me bikini të zeza duket treguar figurën e admirueshme trupore.