Jennifer Lopez shkëlqen e veshur në të gjelbër në Los Angeles, por injoron shenjën që tregon se maskat mbrojtëse janë të detyrueshme

Pas vëmendjes së madhe që morri në fillim të javës në Met Gala, Lopez ka udhëtuar ka udhëtuar drejt Los Angeles.

Ajo u pa e veshur me një bluzë të gjelbër në ngjyrë ulliri me shpatulla të gjera që përmbante edhe disa detaje të veçanta të bardha në pjesën e përparme dhe mëngë.

Këngëtarja fituese e Grammy gjithashtu kishte veshur një palë pantallona të gjelbra që përshtateshin në mënyrë të shkëlqyeshme me pjesën e sipërme.

Foto: DailyMail

Këngëtarja i shtoi pak shkëlqim kombinimit të saj duke mbajtur një çantë me ngjyrë të gjelbër të ndritshme.

Por, ajo që morri vëmendje më shumë se veshja e saj ishte se Jennifer Lopez u duk se ishte aq e zënë sa harroi diçka thelbësore ndërsa po shkonte brenda një studio vallëzimi.

Foto: DailyMail

Jennifer injoroi një shenjë e cila thoshte se maskat e fytyrës janë të detyrueshme, teksa hynte brenda ndërtesës pa maskë.

Por, duket se brenda dikush ia tërhoqi vërejtjen pasi gjatë daljes nga studio e vallëzimit mbante një maskë të bardhë. /Telegrafi/

Foto: DailyMail

Foto: DailyMail