Shiu krijon “liqen” tek Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Njëjtë ka ndodhur edhe tek Stacioni i Autobusëve, shkruan lajmi.net.

Në tunelin afër stacionit, është grumbulluar një sasi shumë e madhe uji, duke shkaktuar kështu vështirësi në qarkullimin e njerëzve dhe të veturave.

Fotografia është postuar nga “Vrojtuesit e Lagjes”. /Lajmi.net/