Ritakohen Kurti dhe Mustafa (VIDEO)

në kategorine Kosovë

Isa Mustafa e Albin Kurti u takuan e pinë bashkë kafe.

Por, nuk deshën që të dalin para mediave derisa treguan për takimin me anë të postimeve në rrjete sociale, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Arbëresha Shpati

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.