Rama prezanton mrekullitë e Tamarës

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, me anë të një postimi në Facebook, ka prezantuar vendin Tamara.

Tamara dikur ishte një vend i braktisur dhe jo shumë i vizituar, sot ky vend është shndërruar në vend mahnitës turistik, transmeton ”Bota sot”.

Postimi i plotë në Facebook

MIRËMËNGJES 
Dhe me Tamarën e hijshme dikur e braktisur e sot transformuar në një kënd mahnitës turistik nga #RilindjaUrbane në Malësinë e Madhe, ju uroj një ditë të mbarë.