Publikimi prekës i aktorit Sylvester Stallone (FOTO)

në kategorine Galileo/Stardust

Sylvester Stallone festoi 40 vjet me gati dhjetë milionë shokë në Instagram që nga filmimi i vazhdimësisë së Rocky II.

I vetëdijshëm se 40 vjet kaluan me të vërtetë shpejt dhe se ky rol karakterizoi jetën e tij, Rocky la një mesazh prekës, transmeton KosovaPress.

“Duket sikur Adrian bërtiti të fitoja dje, dhe Mickey më detyroi të isha “një italian i rezervuar italian”. Unë jam i lumtur dhe mirënjohës pas kësaj kohe dhe do të jetë gjithmonë i tillë! Vazhdoni të godisni, Sly”, shkroi ai në Instagram.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.