Përparim Rama dhe familja e tij fotografohen me Dua Lipën

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka qëndruar në Londër, ku është takuar me shqiptaren me famë botërore, Dua Lipa.

Autorja e shumë hiteve ka mbajtur një koncert në kryeqytetin anglez, ku ndodhej edhe i pari i kryeqytetit të Kosovës me familjen e tij.

Rama së bashkua me gruan Kristale dhe vajzën e tyre, kanë pasur mundësi ta takojnë nga afër Duan.

(Foto: Instagram/kristale)

Me këtë rast kanë realizuar edhe fotografi të përbashkët, të cilën e ka shpërndarë në rrjetet sociale bashkëshortja e tij.

“Arra takoi idhullin e saj”, ishte mbishkrimi që Kristale i ka vënë kësaj fotografie.

(Foto: Instagram/kristale)