Pejë, arrestohet pasi i gjenden 1000 paketime farmaceutike pa banderola

në kategorine Kosovë

Një e dyshuar është arrestuar dje në Pejë pasi gjatë kontrollimit të lokalit të saj i janë gjetur dhe konfiskuar nga inspektorët farmaceutik rreth njëmijë paketime pa banderola të  Kosovës.

Sipas raportit 24 orësh të policisë me vendim të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje, njofton Klan Kosova.

Burimi: https://klankosova.tv/

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.