Pas lindjes së vajzës, Jonida bën ndryshimin e papritur në dukje

Jonida Vokshi ka pak kohë që u bë nënë për herë të parë, duke sjellë në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi Emi, shkruan lajmi.net.

Asaj i ndryshoi jeta pas lindjes së vajzës, ndërsa tani vendosi të bëjë një ndryshim në dukje, saktësisht në stilin e flokëve.

Moderatorja ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe dukj për mrekulli në fotografinë që e ndau me ndjekësit në Instagram.

“Era e ndryshimit”, kishte shkruar Jonida pranë fotos, në të cilën pranoi komplimentet e ndjekësve. /Lajmi.net/