Pamje të rënda: Sulmohet një fëmijë 7 vjeҫ nga qentë endacak në Prishtinë

Në një publikim në rrjetet sociale, bëhet e ditur se është sulmuar një fëmijë 7 vjeq në lagjen Taukbaqe nga qentë endacakë.

Janë publikuar edhe disa pamje të rënda nga sulmi.

“Sot rreth orës 17:30 në lagjen Taukbaqe është sulmuar dhe kafshuar fëmiu nga qenët endacak Tinka Bulliqi 7 vjeqe kush mban përgjegjësinë për këto raste ?!?!?!?!?! – Shpend A. Ahmeti Selim Pacolli Adonis Tahiri”, thuhet në postimin e tij një qytetar./Bota sot

Image