Kundërshtohet ndarja e MKRS-së

Në të dy propozimet e fundit që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës i kanë bërë njëra-tjetrës për bashkëqeverisje, parashihet që

Kundërshtohet ndarja e MKRS-së

Në të dy propozimet e fundit që Lëvizja Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës i kanë bërë njëra-tjetrës për bashkëqeverisje, parashihet që

Moti, e diel 26 Janar 2020

Moti do të jetë me alternime kthjellimesh vranësira mesatare dhe rreshje të pakta bore në Juglindje. Era do të jetë me drejtim

PDK- ja e vitit 2020

Zgjedhjet lokale po afrohen dhe obligimet gjithsesi rriten dhe Kosova e vitit 2020 vërtetë pret që partia dikur lidere në Kosovë të