Rritet niveli i lumejve

Shkup, 21 nëntor 2019 (MEDIAL) – Niveli i ujit në të gjitha lumenjtë e vendit është rritur në raport me atë të

LDK-ja kujton Xhavit Ahmetin

Përfaqësues të Lidhjes Demokratike të Kosovës kanë bërë homazhe pran varrit të veprimtarit Xhavit Ahmeti. Sekretari i LDK-së, Ismet Beqiri, tha se

Default thumbnail

Pastaj, pak xhentilecë

Qytetarët romë diskriminohen në jetën e përditshme në vend. Madje, edhe në rastet më paradoksale, nga taksistët dhe pronarët e lokaleve. Imagjinojeni

Po e sulmojnë të gjithë

Mbrojtësi i Manchester United, Luke Shaw, i ka dalë në mbrojtje trajnerit të tij Jose Mourinho, pas kritikave të shumta që ka marrë ky if undit.

Luke Shaw ka

More