Posted on në kategorine Sport

Mustafë Kicaj paralajmëron lamtumirën

Ish kampioni i botës, Mustafë Kicaj, për “ArenaRing” ka zbuluar se në muajin korrik do të zhvilloj ndeshjen e tij lamtumirës, kurse ky eveniment do të zhvillohet më 28 korrik vitin e ardhshëm në Prishtinë. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Kosovë

Pacolli: Me mall do ta kujtojë mikun tim!

Kreu i AKR-së Behgjet Pacolli, ka shprehur ngushëllimet e tij me rastin e vdekjes s ëish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi.   “Sapo mora lajmin e hidhur për ndarjen nga jeta të mikut tim, kolegut tim dhe Ish-Kryeministri i Kosovës z. Bajram Rexhepi. Ngushëllimet e mia më të thella familjes Rexhepi. Do të kujtojë me mallë!”,… Vazhdo të lexosh

Shko lartë