Posted on në kategorine Maqedoni

Prej sonte shi dhe borë

Nga fundi i ditës edhe nesër në orët e mëngjesit do të ketë reshje lokale kryesisht të borës, të cilat më shumë do të jenë të përfaqësuara në pjesët perëndimore, ku pritet të formohet mbulesa e re e borës, informoi Drejtoria për punë hidrometeorologjike. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Maqedoni

Mot me vranësira mesatare

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira mesatare, me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi veriperëndimor, e cila prëgjatë Vardarit do të përforcohet. Nga fundi i ditës dhe të enjten paradite do të ketë reshje lokale kryesisht të borës, të cilat më shumë do të përfaqësohen në pjesët perëndimore. Vazhdo të lexosh

Posted on në kategorine Lajme

Skandalet e VIP-ave gjatë 2017-ës

Viti që lamë pas mund ta quajmë një nga vitet me më pak skandale në botën e showbizit, por kjo nuk do të thotë se ishte një vit i qetë për shumë nga aktorët, këngëtarët dhe yjet e fushave të tjera të artit. Vazhdo të lexosh

Shko lartë