Editors' pick

Rihapet Taj Mahal

Mauzola e shekullit 17 në qytetin Agra të Indisë, Taj Mahal, rihapi dyert për vizitorët pas gjashtë muajsh. Taj Mahal u mbyll

Probleme për Eden Hazard

Eden Hazard mund të mungojë të mërkurën mbrëma kundër Mallorcas Kalendari i ndeshjeve të ngjeshura nuk e lë Realin të ndalojë dhe pas fitores 2-1 kundër Real Sociedadm

More