Editors' pick

Pinamonti kthehet tek Inter

Inter kanë bërë edhe një lëvizje këtë merkato. Skuadra e Inter nuk duket se është gati të mbyll llogaritë në merkaton e

Lajm i keq te Barcelona

Barcelona ka bërë me dije se nuk do të ketë në dispozicion për ndeshjen kundër Athletic Bilbaos mesfushorin Frankie De Jong. Holandezi nuk luajti as në barazimin 0-0

More

Indonezi: Eruptoi vullkani Merapi

Xhakartë, 21 qershor 2020 (MEDIAL) – Vullkani Merapi në ishullin indonezian Java hodhi re tymi dhe gaz të nxehtë në lartësi prej rreth 6.000 metrave. Sasia e madhe e

More

Nuk rinovon

E ardhmja e Jan Vertonhgen duket se është e destinuar të jetë në Itali. Mbrojtësi nuk ka rinovuar me Tottenham dhe në fund të sezonit do të jetë

More