Osmani: BDI pret fitore

Shkup, 15 korrik 2020 (MEDIAL)- Përfaqësuesi i BDI-së, Bujar Osmani ka thënë në konferencë shtypi se BDI është e kënaqur nga ajo si është zhvilluar procesi zgjedhor.

“Ne jemi të kënaqur dhe presim fitore në këto zgjedhje. Prej nesër presim të fillojmë negociata për formimin e qeverisë së re, ndërsa partive tjera u porosisim që të bashkohen”, ka thënë Osmani. fab/