Oriola Marashi thekson format trupore, shfaqet plot shkëlqim

Oriola Marashi është një prej modeleve më joshëse, por edhe më të suksesshme.

Modelja nga Shqipëria është mjaft aktive në rrjetet sociale përmes të cilave tregon për projektet e reja dhe përditshmërinë.

Jo rrallë herë ajo sjell imazhe dhe video provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat e saj joshëse për të cilat njihet dhe komentohet vazhdimisht.

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

Edhe në një paraqitje që ka bërë së fundi, Oriola ka ekspozuar format në një veshje me plot stil.

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

Modelja e njohur shihet e veshur me një trupore me ngjyrë të zezë dhe stampim leopard, teksa dukej në formë të mrekullueshme.

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

Ndërkohë, Oriola po vazhdon të jetë e angazhuar me projekte të shumta për marka të veshjeve, kryesisht jashtë Shqipërisë.

Foto: Oriola Marashi/InstaStory

Ndryshe, sa i përket jetës private, modelja muaj më parë i dha fund lidhje me futbollistin nga Gjakova, Eros Grezda.