Njihuni me bukuroshen kosovare që po çmend serbët në rrjetet sociale

Nuk meret as me modelizëm as me muzikë, por Ariana Dautaj është një nga femrat më të bukura në Kosovë e cila tashmë njihet si blogere shumë e famshme.

Ariana Dautaj është nga Deçani e së fundi ka realizuar disa foto në të cilat shihet e veshtur me uniformë të FSK-së dhe flamurin e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Në rrjetet sociale, Ariana po çmend serbët me këto foto në të cilat shihet edhe duke e bë shqiponjën e kjo gjë nuk po i konvenon serbëve të cilët po çmenden në rrjetet sociale, derisa Ariana është shumë e famshme edhe në rrjetin social Tiktok.