Nis regjistrimi i fëmijëve në çerdhet publike të Prishtinës

Prizreni20 qershor 2020

PDK: Me qeverisjen e Haskukës, Qendra Historike e Prizrenit është katandisur keq

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Prizren, ka akuzuar kryetarin e kësaj komune, Mytaher Haskuka, duke thënë se edhe pas tre viteve në qeverisjes lokale nuk ka treguar asnjë shenjë përkushtimi dhe vullneti politik për ta përmirësuar gjendjen, përkundrazi…