Lyrical Son dhe Mc Kresha publikojnë këngën “Ajo po don”

Dy reperët shumë të suksesshëm të estradës, Lyrical Son dhe Mc Kresha bashkuan forcat për një tjetër duet, shkruan lajmi.net.

Për dallim nga kolegët e tyre, Kresha dhe Lyrical nuk e kishin paralajmëruar këtë projekt, por e sollën befasi bashkë me klip.

“Ajo po don” titullohet kënga e re nga dy reperët e PINT, e cila është me tekst të vet Kreshës dhe Lyrical Son.

Për beatin u kujdes Strike Beatx, ndërsa mix/masterin e bëri Pressplay, videon e punoi Valon Aziti dhe PINT.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri muzikor nga MC KResha dhe Lyrical Son me titull “Ajo po don”. /Lajmi.net/