Liverpool 4:0 Crystal Palace – notat e lojtarëve

Liverpool ka shënuar një fitore spektakolare kundër Crystal Palace.

‘Reds’ kanë mposhtur skuadrën e Crystal me rezultatin 4:0, duke dhënë spektakël në ‘Anfield’.

Fabinho, Arnold, Salah e Mane ishin katër lojtarët që shënuan në këtë fitore të Liverpool.

Fabinho dhe Arnold kanë tërhequr vëmendje me super golat e tyre, njëri nga gjuajtja e lirë, e tjetri nga një distancë e largët.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell vlerësimet e ‘WhoScored’ për lojtarët që u aktivizuan në këtë ndeshje.