Live 21.00: Barcelona-Napoli, Bayern-Chelsea

(E plotësuar) – Barcelona në Camp Nou kërkon fitore ndaj Napolit dhe të kualifikohet në çerekfinalen e Champions Leagoe. 

Ndërkaq, Bayerni është më komod, sepse ka shënuar fitore në Londër me 3:0 ndaj Chelseat, sonte e pret me qetësi sfidën. 

Napoli ka barazuar si vendas 1:1 me Barcelonën dhe sonte ka sfidë të vështirë.  

Dy sfida interesante dhe secila pritet të jetë më e fortë se tjetra.