Leonardo DiCaprio shfaqet me një tjetër grua misterioze gjatë një feste

Leonardo DiCaprio u pa me një fytyrë të freskët mbrëmjen e së martës në një festë private.

Fituesi 48-vjeçar i ‘Oscar’-it u pa i ulur pranë një zonje misterioze i veshur në një kostum elegant.

Në dukje mungonte në event e dashura aktuale e Leos, Victoria Lamas, e cila është 25 vjet më e vogël dhe pothuajse gjysma e moshës së tij.

Foto: Backgrid

Ylli i “Once Upon A Time In Hollywood” ishte i veshur me ansamblin e tij standard, megjithëse ai nuk u maskua siç bën ndonjëherë në ngjarje publike.

Ai vendosi një kapele të thjeshtë bejsbolli dhe mbante një xhaketë po ashtu të zezë.

Gruaja e ulur në të majtë të DiCaprios dukej elegante me një kostum gri me vija, të cilin e veshi me një bluzë të thjeshtë të bardhë.

Foto: Backgrid

Ajo shtoi një zinxhir të trashë floriri rreth qafës për një shkëlqim më shumë dhe flokët e saj të gjatë të kuq i rridhnin poshtë shpatullave.

Leo mund të shihej duke treguar një buzëqeshje të butë pranë saj, gjersa dukej se po kënaqej në festën e mbushur plot.

Është e paqartë nëse ai është ende me Lamas, pasi me sa duket është parë për herë të fundit në publik me modelen në fund të dhjetorit.

Foto: Getty Images

Daljet e tij më të fundit në jahte kanë qenë me femra të tjera, dhe së fundmi ai shijoi një natë me miq duke parë Los Angeles Lakers.

Aktori ishte shumë në linjë me të dashurat e tij të kaluara, të gjitha, përveç njërës që me sa duket ka qenë 25 vjeç e lart, me përjashtim të modeles Gigi Hadid, me të cilën u takua shkurtimisht vitin e kaluar.