Lecce – Milan, formacionet zyrtare

Milani do të luajë në udhëtim te Lecce duke filluar nga ora 19:30 dhe tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Milani nga minuta e parë do të luajë me Rebic dhe Castillejon në mungesë të Ibrahimovicit.

Ibrahimovic, Musacchio dhe Duarte janë jashtë skuadrës për shkak të lëndimit.

Formacionet zyrtare:

Lecce: Gabriel; Rispoli, Lucioni, Meccariello, Calderoni; Petriccione, Tachtsidis, Mancosu; Falco, Saponara; Lapadula

Milan: G Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez; Castillejo, Kessie, Bennacer, Bonaventura; Calhanoglu; Rebic.