Konfirmohen oraret për ndeshjet e Gjilanit dhe Prishtinës në Ligën e Evropës

Janë zbuluar oraret zyrtare për ndeshjen e Gjilanit kundër Tre Penne dhe Prishtinës kundër Lincolnit.

Kurse SC Gjilani do të përballet me SP Tree Penne më 20 gusht.

Kjo ndeshje starton nga ora 21:00, në San Marino.

Image

Skuadra nga kryeqyteti do të përballet me Lincoln Red Imps më 18 gusht.

Image

Ndeshja fillon nga ora 18:00, në stadiumin “Victoria” të Gjibraltarit.