Kjo është dhurata më e çmuar që Milot Rashica ia bëri familjes së tij, Range Rover 00!

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica, e ka befasuar familjen e tij me një dhuratë të çmuar, shkruan gazeeta “Bota sot”.

Rashica, babait të tij i ka dhuruar një veturë Range Rover me kilometrazh 00.

Babai i Milotit, Nexhmedini e ka falendëruar publikisht Milotin për këtë dhuratë.

Postimi i plotë:

Dhurata qdo her asht e mir po kur vjen nga djali ka vler të madhe.Flm Milot për kujdesin dhe respektin e treguar ndaj prindërve ,Allahu të ruajt .RENXH ROVER 00!