Kim tregon fizikun e përsosur teksa reklamon produktet e reja të “Skims”

Biznesmenja, 39 vjeçe kishte flokë të kuqe, teksa pozoi në pjesën e pasme të një makine, shkruan DailyMail, transmeton lajmi.net.

Postimi i fundit i Kim vjen mes pretendimeve që burri i saj Kanye West, 43 vjeç, është në mes të një episodi serioz bipolar pasi frika për shëndetin e tij mendor u nxit gjatë intervistës së tij të diskutueshme të Forbes për kandidimin e tij për President të Shteteve të Bashkuara.

Kim tregoi fizikun e saj të famshëm dhe këmbët e gjata ndërsa kishte mbathur një palë taka dhe kishte veshur një bodysuit.

Në mbishkrimin që ua la fotove, ajo tregoi se shumë shpejt publikohet linja e re e produkteve “Skims”.

‘Të disponueshme në 4 ngjyra dhe në madhësi XXS – 4X më 14 korrik në 9:00 PT / 12:00 ET. Bashkohuni me listën e pritjes tani në SKIMS.COM për të marrë qasje të hershme në dyqan”, shkruan Kim.

Gjithashtu të enjten, ajo u pa duke xhiruar Keeping Up With The Kardashians në Malibu me shoqen e saj Malika Haqq.

Familja e Kim kanë pohuar se Kanye është në mes të një episodi bipolar dhe se janë të shqetësuar për këtë gjë. /Lajmi.net/