Këngëtarja shqiptare në ‘hall’ me peshën pas karantinës

Rezarta Shkurta këto ditë ka nisur pushimet në bregdet, ndërsa kohë pas kohe po sjell fotografi në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit, ajo shfaqet e veshur me bikini njëpjesëshe, teksa shihet se ka shtuar paksa peshë nga karantina.

E këtë gjë e pranon edhe vet këngëtarja, duke thënë se po shpreson të gjejë mënyrën si të dobësohet pa ushtrime e duke ngrënë.

Kjo vere me zuri me 5 kg me shume ( faji i karantines) Por me shpresen qe shoqja ime @aulonamusta te vihet ne seder dhe te me tregoj si te dobesonem, me kusht qe te ha dhe te mos bej ushtime🤪 A thua behet?“, shkruan Rezarta. /Lajmi.net/