Kendall reklamon të pasmet para pasqyrës

Kendall Jenner vazhdon të mbetet një ndër emrat më të kërkuar në industrinë e modës, shkruan lajmi.net.

Modelja njihet për fizikun e përsosur, të cilin e ekspozon në imazhet që i ndan me ndjekësit në rrjete sociale.

Së fundi, ajo u fotografua e veshur me një palë të brendshme të zeza dhe bluzë të bardhë, të cilën e ngriti sipër.

Kendall tregoi ngjyrën që e ka marrë në pushime, teksa në plan të parë vuri të pasmet para pasqyrës. /Lajmi.net/