Izraeli godet një pikë vëzhgimi në Gaza

Azia7 gusht 2020

Indi/ Rrëzohet aeroplani me 191 pasagjerë, shkon në 16 numri i viktimave

Një aeroplan i kompanisë India Express, me 191 persona në bord, është rrëzuar në një aeroport në shtetin jugor, Kerala, kanë thënë zyrtarët.
Deri më tani, numërohen të paktën 16 persona, përfshi pilotin dhe…