Ismet Munishi ka një dedikim të veçantë për fitoren e sotme

Në Suharekë, Ballkani ka triumfuar ndaj Trepçës89’ 3 me 1.

Golat për Ballkani i shënuan, Topalli, Krasniqi dhe Daku, kurse për Trepçën89 realizoi Manaj.

Trajneri Ismet Munishi fitoren ia ka dedikuar futbollistit të lënduar të Ballkanit, Arbër Hoxhës.

Hoxha i ka këputur ligamentët dhe do të mungojë gjatë gjithë këtij sezoni.

Image