Inter 3:3 Sassuolo – notat e lojtarëve

Inter ka ndarë pikët me skuadrën e Sassuolo.

Një dramë e vërtetë është zhvilluar në ‘San Siro’, ku skuadra e Inter dhe ajo e Sassuolo kanë shënuar plot gjashtë gola.

Në një ndeshje që u mbyll me rezultatin 3:3, skuadrat kanë ndarë pikët duke mos dhënë fitues.

Biraghi i Inter ishte në mesin e lojtarëve më të mirë në këtë ndeshje, por paraqitje të mirë pati edhe Lukaku.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell notat e lojtarëve të aktivizuar në këtë ndeshje.

Image