Iliri dhe Sabiani u pajtuan publikisht dhe pati një surprizë!

Prej kohësh është përfolur se marrëdhënia mes Ilirit dhe Sabianit ishte krisur. Sabiani u shpreh disa kohë më parë se balerini kishte “përfituar” nga ai, duke lënë të kuptohet se me Ilirin tashmë nuk ishin miq.

Por më vonë këngëtari sqaroi se deklarata e tij është keqkuptuar, teksa theksoi se ata kanë përfituar nga njëri-tjetri dhe jo vetëm balerini. Së fundmi të dy janë pajtuar publiksht, teksa Iliri ishte i ftuar në “S’e Luan Topi”.

Gjatë intervistës, Iliri u pyet për raportin që kishte me Sabianin. Ish- fituesi i “BBVIP” u shpreh se mes tyre nuk ka më komunikim por gjatë këtij momenti Sabiani e surprizoi balerinin duke u shfaqur në skenë de duke kënduar këngën të cilën ia ka dedikuar atij. Të përlotur dhe me një përfaqim Iliri dhe Sabiani u pajtuan.