Granada – Real Madrid, publikohen formacionet zyrtare

Granada dhe Real Madridi i kanë publikuar formacionet zyrtare për përballjen në kuadër të javës së 36-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 22:00, do të luhet në stadiumin “Estadio Nuevo Los Carmenes”, me Los Blancos që cilësohen si favoritë.

Për këtë sfidë, Granada nuk mund të llogarisë në lojtarët si, Quini, Lozano, Martinez dhe Gonalons, që kanë të lënduar.