Gjiko i bën befasinë e ëmbël Elitës

Një prej çifteve më të përfolura të shoubizit janë edhe Elita Rudi dhe Gjiko, shkruan lajmi.net.

Dyshja ka pak kohë që kanë përfunduar pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku sollën fotografi të shumta për fansat e tyre.

Së fundi, moderatorja publikoi një foto, me të cilën tregoi befasinë që ia kishte bërë Gjiko, i cili i kishte dhuruar një buqetë me lule.

“E dua kur ai më sjell lule pa arsye”, ka shkruar Elita sipër fotos, teksa dukej e lumtur për befasinë që ia bëri bashkëshorti.

Elita Rudi dhe Gjiko janë prindër të një djali, i cili quhet Zëri. /Lajmi.net/