Georgina duket në super formë, Ronaldo duhet ndihet me fat për partneren

Georgina Rodriguez konsiderohet një nga femrat më seksi në planet.

Georgina Rodriguez përveç romancës me sulmuesin e Juventus, Cristiano Ronaldo, komentohet mjaft edhe për postimet provokuese që ajo bën.

Ajo ka joshur miliona ndjekës me fotografinë e fundit të publikuar në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në një formë të hatashme trupore.

Bukuroshja pozoi në bikine, duke vënë në fokus të pasmet e saj të formësuara si dhe unazat super-lukzose. 

Image