(FOTO) Shëtitja e Ramës në Vlorë me familjen, Zaho me bluzën e Juventusit

në kategorine Stardust

Edhe kryeministrin e ka gjetur fundjava që lam pas në plazh. Së bashku me bashkëshorten dhe Zahon e vogël, ata janë fotografuar në shëtitoren e Lungomares në Vlorë.

Të tre sportiv dhe të pa shqetësuar nga sytë e kureshtarëve, familja ka shijuar orët e relaksit. Ashtu si duket edhe nga foto, edhe djali i tij, duket se është tifoz me Juventusin, pasi mban veshur fanellën e skuadrës italiane.  Më herët Rama ka postuar foto edhe gjatë momenteve në det me vogëlushin e tij.

©MEDIAL.MK Derisa keni vendosur të merrni përmbajtje nga kjo faqe, në tërësi pajtoheni me /KUSHTET E PËRDORIMIT/.